aura křišťál

tzv. aura křišťály jsou kameny z přírodního křišťálu, povrchově upravené nanášením různých kovů, jako je zlato, titan, kobalt a další.

aqua aura křišťál je čistý křišťál,na který se nanáší zlato a tím  vzniká ocelově nebo blankytně modrý krystal s jemnými duhovými záblesky barev. Pojmenovaný je po převládající akvamarínové barvě.

Díky jeho intenzivním vibracím se používá pro zvýšení účinku jiných minerálů a drahých kamenů.

Má zklidňující a relaxační účinek na emoce, je skvělým pomocníkem pro uvolnění negativity a odstranění stresu, tiší staré rány a posiluje sebedůvěru a sebeúctu.

Posiluje schopnost vyjádřit se a komunikovat.

Je spojován s jasným, pozitivním způsobem vyjádření emocí, pravdomluvností a přímou řečí přímo „od srdce“.

Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost a vytváří prostor pro něco nového.

Prohlubuje duchovní naladění svého majitele, je vhodný jako amulet proti psychickému útoku, zesiluje pocit míru a bezpečí. 

Aqua aura křišťály pomáhají vidět krásu kolem nás, povznášejí ducha a podporují přirozenou radost, naději a optimismus. 

Léčebné využití: používá se jako doplňkový krystal u nemocí imunitního systému, psychických onemocnění a pomáhá uvedení těla a mysli do rovnováhy.

Andělská (duhová) aura v křišťálu vzniká pokovením části krystalu titaniem. Na světle pak křišťál září andělskými (duhovými) barvami.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, zajišťuje klidný spánek.

Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy.

Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše.

Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Zpět do obchodu